Obrať
proud
s ležákem nové generace

  • 3,9 % alkoholu
  • Nižší hořkost
  • Příjemné aroma

Moderní český ležák 
z Prazdroje

Dobrá pitelnost, menší hořkost a lehká chuť s ovocnými tóny. To je Proud. Nový ležák, který ti nabídne příjemné osvěžení.

Vratná třetinka a sklenice piva Proud

Dostupný ve vratnétřetince

Čepovanýve vybranýchpodnicích

Občas je fajnprostě obrátit proud
Čas od času říct ano neplánovaným zážitkům s přáteli, vystoupit z každodenní rutiny a nenechat si ujít momenty, na které díky odvaze je zažít nikdy nezapomeneme. Tomu my říkáme obrátit proud.

Kde si můžeš dát čepovaný Proud

F A Q


Proud je lehký osvěžující ležák s nižší hořkostí a ovocnými tóny.


Proud je moderní lehký ležák o stupňovitostí 11,3 a relativně nízkým obsahem alkoholu 3,9 % objemových. Jsme přesvědčeni, že je na českém trhu jedinečný. Proud je také oproti ostatním ležákům méně hořký, má příjemných 18 (IBU).


Stejně jako všechna ostatní piva vařená z kvalitních ječných sladů obsahuje i ležák Proud malé množství lepku.  


V obchodech se Proud začne objevovat od půlky února 2024 a v podnicích napříč republikou se začne Proud objevovat od začátku března.


Ano, třetinkové lahve Proudu budou zálohované v hodnotě 3 Kč. 


Proud se bude prodávat ve vybraných restauracích a podnicích. Dále si jej spotřebitel bude moci zakoupit v řetězcích Tesco, Albert, Billa nebo Globus. V akčních týdnech se Proud objeví v nabídkách řetězce Lidl. Dostupný bude taky v internetových obchodech jako je Rohlík a Košík.


Pokud jste prodejce a máte zájem o nový ležák Proud, prosím, kontaktujte naše zákaznické lince pod číslem čísle: +420 377 066 088.

Chceš taky obrátit Proud?
Tak koukni  

Vítej!

Proud si vychutnáš se vším všudy jedině pokud je ti více jak 18 let.

Rok tvého narození